Vul hier de titel in

Use the filters to make your choice.

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen














Selecteer alles / deselecteer alles






Selecteer alles / deselecteer alles
Week
DG the qualifications Urban
16-03-2019 t/m 16-03-2019 Dans Ubbekingecamp 3, Emmen Sporthal Angelso
Kwartfinale en 2e Kwalificatie Turnen Dames
16-03-2019 t/m 17-03-2019 Turnen Dames Westerzeedijk 15, Harlingen Waddenhal

Kwart finale + 2e kwalificatie Turnen Dames

KNGU Landelijke Technische Commissie Turnen i.s.m. V&K Stenen Man Harlingen

Contactadres LTC Turnen: Secretariaat wedstrijdzaken --> tdwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Contactadres V&K Stenen Man: Marian van Dijk --> mariantalsma@hotmail.com

 

Personele bezetting

Wedstrijdleiding: Bart Jong

Hoofd wedstrijdjury zaterdag: Els Pluimakers

Hoofd wedstrijdjury zondag: Paul de Laat

Scoreverwerking zaterdag: Anja Ellens

Scoreverwerking zondag: Anja Ellens

 

Entreegelden:

Personen t/m 12 jaar EUR 3,--

Personen boven 12 jaar EUR 5,--

Hieronde vindt u het programma en de deelnemersindeling van zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019, evenals de doorstroming naar de halve finale.

Downloads
Wedstrijd 2 Turnen Heren
16-03-2019 t/m 17-03-2019 Turnen Heren Bennebroekerweg 800, Hoofddorp Sportcomplex Koning Willem Alexander

2e wedstrijd Turnen Heren: Kwalificatiewedstrijd en kwart finales

KNGU Landelijke Technische Commissie Turnen i.s.m. SV Pax Haarlemmermeer

Contactadres LTC Turnen: Secretariaat wedstrijdzaken --> thwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Contactadres SV Pax Haarlemmermeer:

 

Personele bezetting:

Wedstrijdleiding: Marielle van den Brink en Guy Meijer

Hoofd wedstrijdjury zaterdag:

Hoofd wedstrijdjury zondag:

Scoreverwerking zaterdag: Ronald Spek

Scoreverwerking zondag: Ronald Spek

 

Entreegelden:

Personen t/m 12 jaar EUR 3,--

Personen boven 12 jaar EUR 5,-- 

      

 

Hieronder vindt u het programma en de deelnemersindeling voor zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019.

 

Update 11-maart: De deelnemersindeling is aangevuld met de doorgestroomde categorieen.

Downloads
Datum Evenement Locatie Sport
  • gk
  • jansen
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans