Vul hier de titel in

Use the filters to make your choice.

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen














Selecteer alles / deselecteer alles






Selecteer alles / deselecteer alles
Week
2e plaatsingswedstrijden A/B-niveau
10-11-2018 t/m 10-11-2018 Groepsspringen Betelgeuze 2, Lemmer Sporthal De Hege Fonnen

Dit is de 2e plaatsingswedstrijd voor het A en B niveau en wordt georganiseerd door Pegasus Lemmer.Het gaat hier om Junior (dames/heren/mix) + Senior (heren/mix)

Uiterlijke inschrijfdatum 29 september 2018 via het loket

Deze wedstrijd wordt gehouden in Sporthal De Hege Fonnen, Betelgeuze 2, Lemmer

Downloads

Het wedstrijdschema voor plaatsing 2 is bekend en kunt u hier downloaden.

Lees ook goed de informatiebrief door.

Downloads

Hier staan de uitslagen van de ochtend wedstrijd en de middagwedstrijd.

 

Ook staan hier de etams die doorgestroomd zijn naar de finlae van 8 december in Hardinxveld-Giesendam.

 

De LTC maakt zsm bekend welke extra teams toegoevoegd zullen worden in de finale op 8 december

Downloads
Kwalificatie teams
10-11-2018 t/m 11-11-2018 Turnen Dames Enk 134, Rotterdam Sporthal de Enk

Kwalificatie Wedstrijd Teams Turnen Dames

KNGU Landelijke Technische Commissie Turnen i.s.m. GV Barendrecht

Contactadres LTC Turnen: Secretariaat wedstrijdzaken --> tdwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Contactadres GV Barendrecht: Jacqueline Venema --> jacqenmicha@hetnet.nl

 

Personele bezetting

Wedstrijdleiding: Bart Jong

Hoofd wedstrijdjury zaterdag: Evelien Westerveld

Hoofd wedstrijdjury zondag: Ella Welling

Scoreverwerking zaterdag: Helga Zuidema

Scoreverwerking zondag: Helga Zuidema

 

Entreegelden:

Personen t/m 12 jaar EUR 3,--

Personen boven 12 jaar EUR 5,--

Hieronder vindt u het programma en de deelnemersindeling voor zaterdag 10 en zondag 11 november 2018.

We vragen de trainers van te voren de werkvolgorde in te vullen en af te geven bij de wedstrijdleiding, zodat op vloer de juiste turn(st)er wordt opgeroepen.

Wijzigingen in de teamsamenstelling zijn mogelijk tot en met 28 oktober 2018. Graag doorgeven via  tdwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Downloads

Hieronder vindt u de uitslag van 10-11-2018 en 11-11-2018 voor de teams kwalificatie en de individuele uitslag.

Downloads
Datum Evenement Locatie Sport
  • gk
  • jansen
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans