Vul hier de titel in

Use the filters to make your choice.

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen














Selecteer alles / deselecteer alles






Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Acrogym 1/2 finale C-niveau
21-04-2018 Acrobatische Gymnastiek Rusheuvelstraat 5, 5346 JH Oss

Organisatie: TurnOss

Wedstrijdbladen dienen ten minste 10 dagen voor de westrijd binnen te zijn bij:

Martha vd Water

Diepvoorde 3314

6605 GX Wijchen

 

- Denk aan het juiste wedstrijdnummer zoals aangegeven in de indeling (NIET het nummer van het district!)

- Van alle reserves die in aanmerking willen komen om in te vallen moeten de wedstrijdbladen ook 10 dagen voor de wedstrijd ontvangen zijn, deze teams moeten het startnummer leeg laten.

- De muziek moet uiterlijk 11 april binnen zijn bij acro.muziek@gmail.com in MP3 formaat gecodeerd volgens de beschrijving in het wedstrijdinformatieboekje (Deze datum geld voor beide finales !!!).

- Muziek van de teams van District Zuid zal automatisch worden doorgestuurd, deze verenigingen hoeven dus de muziek niet nogmaals te mailen.

- Mocht je verhinderd zijn, meld dit dan direct bij acro.wedstrijdzaken@gmail.com zodat een reserve kan worden ingezet en deze ook voldoende tijd heeft zich voor te bereiden voor de halve finale.

 

Downloads

Let op

Komend weekend, 21-22 april, vinden op de A59 wegwerkzaamheden plaats.

Vanuit het Noorden is de A59 volledig afgesloten vanaf knooppunt Paalgraven.

Dit betekent ook dat de afslagen Oss en Oss-Oost vanuit het Noorden NIET bereikbaar zijn.

Check vanAnaarBeter.nl voor meer info. ook ter plekke worden wel omleidingsroutes aangegeven.

Houd rekening met 10-30 min extra reistijd richting Oss, vanuit het Noorden.

 

Komende vanuit het zuiden, uit de richting Den Bosch, is de A59 richting Oss wel gewoon open.

Downloads
Dance2demo
21-04-2018 t/m 22-04-2018 Dans Stationsstraat 30, Markelo Sporthal de Haverkamp

Op zaterdag 21 april zijn er 3 Dance2demo's om 13.45 uur,16.30 uur en om 20.00 uur

Op zondag 22 april is er 1 Dance2demo om 11.00 uur.

Hieronder staan de programma's.

Downloads
Halve finale + kwalificatie Turnen Heren - VDK Installatiegroep
21-04-2018 t/m 22-04-2018 Horstsingel 1, Kampen Sporthal de Reeve

Halve finale + kwalificatie turnen heren

KNGU Landelijke Technische Commissie Turnen i.s.m. R.K. DOS Kampen

Contactadres LTC Turnen: Secretariaat wedstrijdzaken --> thwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Contactadres R.K. DOS: Robert Kalter --> nrsjfkalter@hotmail.com

 

Personele bezetting

Wedstrijdleiding zaterdag: Guy Meijer

Wedstrijdleiding zondag: Guy Meijer

Hoofd wedstrijdjury zaterdag:Robert van Oort

Hoofd wedstrijdjury zondag: Vincent Reimering

Scoreverwerking zaterdag: Ronald Spek

Scoreverwerking zondag: Ronald Spek

 

Entreegelden:

Personen t/m 12 jaar EUR 3,--

Personen boven 12 jaar EUR 5,--

Bij deze wedstrijd is alleen contante betaling mogelijk.

Hieronder vindt u het programma voor beide dagen. 

De deelnemersindeling voor de kwalificaties, evenals de indeling voor de halve finales 3e divisie is geplaatst. 

De deelnemersindeling voor de halve finales 2e divisie instap en pupil, 1e divisie instap en pupil en talentendivisie instap is toegevoegd.

 

LET OP: 16-04-2018

De deelnemersindeling voor zondag 22 april wedstrijdronde 3, eredivisie is gewijzigd. 

Downloads
Halve Finale Turnen Dames
21-04-2018 t/m 22-04-2018 Turnen Dames Terborchlaan 301, Alkmaar Sportcomplex de Meent

Halve finale Turnen Dames

KNGU Landelijke Technische Commissie Turnen i.s.m. Saturna Alkmaar

Contactadres LTC Turnen: Secretariaat wedstrijdzaken --> tdwedstrijdzaken@turnen.kngu.nl

Contactadres Saturna: Liesbeth Bruins  --> mwdili80@tiscali.nl

 

Personele bezetting

Wedstrijdleiding: Maarten Kraneveld

Hoofd wedstrijdjury zaterdag:

Hoofd wedstrijdjury zondag:

Scoreverwerking zaterdag: Toos Middelbos

Scoreverwerking zondag: Chantal Kraneveld

 

Entreegelden:

Personen t/m 12 jaar EUR 3,--

Personen boven 12 jaar EUR 5,--

Bij deze wedstrijd is alleen contante betaling mogelijk.

 

Parkeren voor deze wedstrijd is mogelijk aan de achterzijde van het complex.

Hieronder vindt u het programma voor beide dagen.

De deelnemersindeling voor beide dagen is geplaatst. De indeling voor zaterdag 21 april is tot stand gekomen door middel van kruisplaatsing uit de kwalificaties.

Indien een turnster uit de categorie 1e divisie, N1 of jeugd N2 niet kan deelnemen aan de wedstrijd, graag doorgeven uiterlijk woensdagavond 18 april. De LTC Turnen heeft dan de mogelijkheid de vrijgekomen plaats in te vullen.

De toestelspecialisten in de 1e divisie senior zijn toegevoegd aan de verschillende groepen. Er is een bestand geplaatst waarin is aangegeven voor welke toestellen de turnsters geplaatst zijn.

 

 

Downloads
Ritmische Gymnastiek - 1ste Halve finale 1ste divisie
21-04-2018 Ritmische Gymnastiek Schooneggendreef 27, Utrecht sporthal De Dreef

organisatie: RGC Eleganza

TRS 1e plaatsingswedstrijd A/B IND en SYN
21-04-2018 Trampolinespringen Terborchlaan 301, Alkmaar Sportcomplex de Meent
5e Acrogym Plaatsingswedstrijd A - B en leeftijdsgroepen
22-04-2018 Acrobatische Gymnastiek Rusheuvelstraat 5, 5346 JH Oss

Organisatie: TurnOss

Wedstrijdbladen dienen ten minste 10 dagen voor de westrijd binnen te zijn bij:

Martha vd Water

Diepvoorde 3314

6605 GX Wijchen

 

Downloads

Let op

Komend weekend, 21-22 april, vinden op de A59 wegwerkzaamheden plaats.

Vanuit het Noorden is de A59 volledig afgesloten vanaf knooppunt Paalgraven.

Dit betekent ook dat de afslagen Oss en Oss-Oost vanuit het Noorden NIET bereikbaar zijn.

Check vanAnaarBeter.nl voor meer info. ook ter plekke worden wel omleidingsroutes aangegeven.

Houd rekening met 10-30 min extra reistijd richting Oss, vanuit het Noorden.

 

Komende vanuit het zuiden, uit de richting Den Bosch, is de A59 richting Oss wel gewoon open.

Downloads
Ritmische Gymnastiek - 2de Halve Finale 1ste divisie
22-04-2018 Ritmische Gymnastiek Schooneggendreef 27, Utrecht sporthal De Dreef

organisatie: RGC Eleganza

Datum Evenement Locatie Sport
  • gk
  • jansen
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans